WSPÓŁPRACA

Posted by | Uncategorized | No Comments

Wszystkich zainteresowanych współpracą w zakresie sprzedaży bezpośredniej bądź w wyspecjalizowanych sklepach branżowych ze sprzętem rehabilitacyjnym prosimy o osobisty kontakt telefoniczny ( /42/ 632-70-32, /42/ 632-30-20) lub mailowy: biuro@leader.com.pl

LEADER HOUSE

Posted by | Uncategorized | No Comments

W sierpniu 2013 roku zakończyliśmy budowę i oddaliśmy do eksploatacji ekskluzywny, przyjazny wielorodzinny budynek mieszkalny w śródmiejskim zaciszu przy ul. Jaracza 72A w Łodzi.

LEADER HOUSE to 26 pięknych apartamentów w ścisłym centrum Łodzi, w przyjemnym otoczeniu niedaleko parków oraz innych terenów rekreacyjnych. Już dziś możesz zamieszkać w tym wyjątkowym budynku o prestiżowej lokalizacji. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

www.leaderhouse.pl

DOFINANSOWANIA PFRON

Posted by | Uncategorized | No Comments

Klientom posiadającym stopień niepełnosprawności przysługuje dofinansowanie ze środków PFRON (Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych).

Wnioski na dofinansowania przyjmują w PCPR, MOPS.

Osoba ubiegająca się o dofinansowanie na nasz sprzęt medyczny – Balsan Futura, powinna zgłosić się do najbliższego ośrodka PCPR w swoim rejonie ( http://www.pcpr.info/znajdzswojpcpr ) oraz spełnić wymogi formalne zgodne z obowiązującą w danej jednostce procedurą.

Jednym z wymaganych dokumentów przy składaniu wniosku na dofinansowanie jest wydana przez nas faktura pro forma. W tym celu prosimy o kontakt mailowy: leader@leader.com.pl bądź telefoniczny (42) 632-70-32, (42) 632-30-20.