SANA PLUS TRL

MATERAC SANA PLUS TRL

Materac Sana Plus TRL z masażem rolkowym typu PARADISO składa sie z materaca masażowego, pilota zdalnego sterowania, zasilacza sieciowego oraz torby do przechowywania i transportu. Materac Sana Plus TRL wykonuje kompletny masaż pleców z użyciem 24 elementów masujących z masażem rolującym połączonym z ruchem uciskowym. Materac Sana Plus TRL umożliwia również wykonywanie masażu ugniatającego (oklepywania)
z indywidualnym wyborem dla każdej strefy ciała. Pozwala też realizować terapię ciepłem poprzez zainstalowany system podgrzewania leża materaca w części masującej odcinek lędźwiowy kręgosłupa. Sana Plus TRL wykorzystuje luki odruchowe i unerwienie segmentarne w realizacji funkcji rehabilitacyjnych i profilaktycznych. Poprzez rozluźnienie mięśni przykręgosłupowych i relaksację zapobiega powstawaniu oraz pogłębieniu dysfunkcji narządów ruchu. Materac SANA PLUS TRL posiada status wyrobu medycznego.

 

Kompletny masaż pleców z użyciem 24 elementów masujących z masażem rolującym połączonym z ruchem uciskowym na długości 62 cm

 

  • 8 silników dla ogólnego masażu ciała oraz skoncentrowany masaż 4 stref ciała
  • masaż rolkowy i ostukujący
  • 6 programów masażowych
  • 4 poziomy intensywności (siły) masażu
  • funkcja podgrzewania pleców i kręgosłupa z masażem lub bez.
  • Uruchamianie i zmiana wszystkich funkcji za pomocą pilota

 

Ruch uciskowy połączony z masażem rolującym typu Paradiso przynosi relaks, odprężenie i rozluźnienie całych pleców.

 

  • 24 elementy masujące o stałym i silnym ruchu rolującym w górę i w dół na długości 62 cm połączonym z silnym działaniem uciskającym.
  • Masaż obejmuje całe plecy wzdłuż obszaru kręgosłupa powodując rozluźnienie napiętych mięśni.
  • System Paradiso S-24 zastosowany w materacu Sana Plus gwarantuje ulgę dla pleców, kręgosłupa i dysków międzykręgowych poprzez zmienny nacisk połączony z łagodnym rozprężeniem i efektem rozciągania mięśni.
  • Falisty tor systemu S-24 jest pomocny w mobilizacji stawów kręgosłupa.

 

Wyjątkowo pomocnymi impulsami we wspomaganiu leczenia i następstw schorzeń neurologicznych – wzbudzającymi uwolnienie substancji odżywczych mózgu i nerwów obwodowych oraz poprawiające funkcje móżdżku w przewodowo-koordynująco-kontrolnych przebiegach dróg ruchowych z i do mózgu, mających istotne znaczenie w przywracaniu koordynacji ruchowej – są masująco – wibracyjne impulsy o częstotliwości 3,5-7,5 Hz wyzwalane przez urządzenie, zastosowane w programach 1-3 urządzenia SANA PLUS TRL.