Firma LEADER powstała w 1994 roku.
Zajmujemy się importem, produkcją i sprzedażą produktów medycznych do rehabilitacji oraz produkcją przetwornic i zasilaczy.

Firma LEADER powstała w 1994 roku. Od początku swojej działalności firma i jej właściciel Mieczysław Marciniak zajmuje się sprzedażą profesjonalnych produktów medycznych służących do rehabilitacji oraz polepszaniu ogólnej kondycji fizycznej
i samopoczucia swoich klientów. W tym celu w ofercie firmy znajdują się wyłącznie sprawdzone produkty najwyższej jakości. Firma LEADER bardzo intensywnie współpracuje z przedstawicielami polskiej służby zdrowia. Na szczególne podkreślenie zasługuje wieloletnia współpraca z wybitnym naukowcem, Ojcem Polskiej Ozonoterapii śp. prof. dr hab. n. med. Zygmuntem Antoszewskim. Od 1999 roku firma LEADER jest autoryzowanym i wyłącznym przedstawicielem, na terytorium Polski, niemieckich firm: HMF GmbH, COSMO INTERCON GmbH, specjalizujących się w produkcji urządzeń rehabilitacyjnych do hydroterapii i nieinwazyjnej ozonoterapii oraz urządzeń do mechanoterapii.
Od wielu lat stałym współpracownikiem firmy jest prof. dr hab. inż. Bolesław Jakowlew – wybitny specjalista elektroniki, dodatkowo od 2008 roku stale współpracujemy z wieloma polskimi naukowcami i ośrodkami myśli technicznej. Owocem tej współpracy są, między innymi, autorskie projekty nowoczesnych urządzeń do stymulacji polem magnetycznym i terapii światłem oraz produkcja własna tych urządzeń. Naszymi głównymi partnerem handlowymi i dostawcami urządzeń importowanych są niemieckie firmy HMF i COSMO INTERCON oraz szwajcarska firma THERMOFONTE AG.

Produkujemy również nowoczesnej generacji przetwornice i zasilacze. Wszystkie produkty są wykonane według własnych innowacyjnych projektów.

Balsan Futura

Urządzenie do hydroterapii z ozonem.

PRZEJDŹ DO STRONY WWW PRODUKTU
Urządzenie do hydroterapii z ozonem Balsan Futura stało się sztandarowym produktem rozpowszechnianym w Polsce przez firmę Leader od 1999 roku. Dzięki dużym staraniom to fantastyczne urządzenie pracuje w dziesiątkach tysięcy polskich domów nad poprawianiem stanu zdrowia, kondycji i przywracaniem sił witalnych swoich użytkowników.

Firma LEADER jest firmą produkcyjno-handlową, która ściśle koncentruje się na produktach medycznych i związanych z ogólnie rozumianą branżą medyczno – rehabilitacyjną. To przywiązanie do tematyki medycznej sprawia, iż znany jest nam dobrze rynek potrzeb medycznych naszych klientów i jako firma, skupiamy się na ich zaspokajaniu oraz dostarczaniu naszym klientom najwyższej klasy urządzenia wspierających starania w powrocie do zdrowia, utrzymania dobrej kondycji całego organizmu. Mając wieloletnie doświadczenia na polu wdrażania innowacji, zmian konstrukcyjnych do urządzeń produkowanych przez naszych niemieckich partnerów, uwzględniając zapotrzebowanie polskich użytkowników, firma Leader opracowała również własne produkty prozdrowotne, które spełniają najwyższe standardy
i wymogi.Nasze produkty, a szczególnie urządzenie Balsan Futura sprzedawane są w ramach sprzedaży bezpośredniej poprzez własną sieć handlową oraz sklepy branżowe zajmujące się sprzedażą specjalistycznego sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego. W celu potwierdzenia autoryzacji naszego przedstawiciela handlowego prosimy
o kontakt telefoniczny lub e-mailowy z zarządem firmy.

Już dziś zachęcamy Państwa do polepszenia swojego życia, do poprawy własnego stanu zdrowia i utrzymania dobrej kondycji całego organizmu. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i dołączenia do grona dziesiątek tysięcy użytkowników zadowolonych z naszych urządzeń oraz naszej obsługi gwarancyjnej
i pogwarancyjnej. Od sierpnia 2013 roku posiadamy w swojej ofercie apartamenty mieszkalne i lokale biurowe, wybudowane w ramach swojej działalności poszerzonej w 2011 roku. Zapraszamy serdecznie!

Siedziba firmySiedziba Firmy LEADER, nowego apartamentowca LEADER HOUSE oraz Centralnego Biura Serwisowego mieszczą się w Łodzi przy ulicy Jaracza 72.
Zapraszamy.


Godziny otwarcia:

Pn-Pt: 8:00 – 16:00